Başkan Yeğit mesajında, TDP olarak doktor ve sağlık çalışanlarına toplum nezdinde hak ettikleri değeri vereceklerini söyledi.

Kader Yeğit mesajında şunları söyledi:

“14 Mart Tıp Bayramını başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın büyük bir üzüntüyle karşıladığını görüyoruz. Henüz pandeminin yorgunluğunu üzerlerinden atamayan doktorlarımıza ve sağlıkçılarımıza yönelik son günlerdeki talihsiz açıklamalar onlarda siyasi iktidara karşı kırgınlık duygularının oluşmasına neden olmuştur. Özellikle doktorlarımıza yönelik sistematik yıpratma hareketlerine şaşkınlıkla şahit olduğumuz bu dönemde tıpkı sağlık çalışanları gibi bizlerde sürecin bu noktaya gelmesinden dolayı üzüntülüyüz. Ancak yapılan bu yıpratma çabalarına rağmen doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın değerlerinden bir şey kaybetmediğini belirtmek isterim.

Türkiye Değişim Partisi, insana değer veren kadrolarının bir parçası olarak doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın toplum nezdinde özledikleri ve hak ettikleri yere kısa zamanda tekrar ulaşacaklarının müjdesini veriyor. Tüm sağlık ordusunun 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum.” dedi.

Haber Linki : https://www.sonhaber16.com/kader-yegitten-14-mart-tip-bayrami-mesaji/

Add Your Comment