Kader Yeğit mesajında, “ 14 Mart Tıp Bayramını başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın büyük bir üzüntüyle karşıladığını görüyoruz. Henüz pandeminin yorgunluğunu üzerlerinden atamayan doktorlarımıza ve sağlıkçılarımıza yönelik son günlerdeki..

Kader Yeğit mesajında, “ 14 Mart Tıp Bayramını başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın büyük bir üzüntüyle karşıladığını görüyoruz. Henüz pandeminin yorgunluğunu üzerlerinden atamayan doktorlarımıza ve sağlıkçılarımıza yönelik son günlerdeki olumsuz açıklamalar onlarda siyasi iktidara karşı kırgınlık duygularının oluşmasına neden olmuştur.Özellikle doktorlarımıza yönelik yapılan yıpratma hareketlerine şaşkınlıkla şahit olduğumuz bu dönemde tıpkı sağlık çalışanları gibi bizlerde sürecin bu noktaya gelmesinden dolayı üzüntülüyüz. Ancak yapılan bu yıpratma çabalarına rağmen doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın değerlerinden bir şey kaybetmediğini söylemek isterim.

Türkiye Değişim Partisi’nin insana değer veren kadrolarının bir parçası olarak doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın toplum nezdinde  hak ettikleri yere  tekrar ulaşacaklarının garantisini veriyor tüm sağlık ordusunun 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum.” dedi.

Haber Linki : https://www.gemlikbasin.net/2022/03/14/turkiye-degisim-partisi-kadin-kollari-genel-baskani-kader-yegit-in-14-mart-tip-bayrami-mesaji/

Add Your Comment