Türkiye Değişim Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Kader Yeğit Şehitler Haftası sebebiyle yayınladığı mesajla şehitleri unutmadı.

Kader Yeğit  yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bağımsızlığımız ve hürriyetimiz için tereddüt etmeden canını veren şehitlerimiz milletimizin her daim yüreğindeki yerini korumaktadır. Bağımsızlık, milletimiz için her şeyin üzerindedir. Kurtuluş mücadelemizden bugüne bağımsızlığı, hürriyeti, vatan toprağı ve bayrağı için şehit olmayı göze alan bir millet olarak şehitlerimize olan saygımız da sonsuzdur.Bugün aynı ülkede, aynı coğrafyada hürce yaşayabilmemiz; şehitlerimizin fedakârca verdikleri mücadele sonucundadır. Bizler de tüm şehitlerimizin verdikleri mücadele doğrultusunda çalışmaya, daha aydınlık ve refah günlere ulaşmak için çabalamaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, saygılarımı sunuyorum.”

 

Haber Linki: https://www.nisahaber.com/kader-yegit-sehitleri-unutmadi/

Add Your Comment