Türkiye Değişim Partisi Balıkesir İl Teşkilatı’ndan Ankara Ziyareti. Geçtiğimiz günlerde Türkiye Değişim Partisi Balıkesir İl Başkanı  Erkan Akman ve Balıkesir İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Filiz eşliğinde  Balıkesir İl ve ilçe yöneticileri Ankara’da genel merkezi ziyaret ettiler.

Balıkesir’de çalışmalarına başarılı bir şekilde devam eden ekip TDP Genel Başkanı Mustafa  Sarıgül’e, TDP Kadın Kolları Genel Başkanı Kader Yeğit’e ve genel merkez yöneticilerine çalışmalarından bahsettiler .

Türkiye Değişim Partisi’ni Balıkesir’de en iyi şekilde temsil etme gayreti içinde olduklarını söyleyen İl Başkanı Erkan Akman ;” Değişim rüzgarlarını Balıkesir’de estirmeye başladık. Azimle çalışmaya devam ediyoruz. Çalışa çalışa hep birlikte başaracağız” açıklamasında bulundu.

Balıkesir İl Kadın Kolları Başkanı Fatma  Filiz;” Değişim Kadınları’nın bir neferi olarak Balıkesir’de çalışmalarıma devam ediyorum. Amacımız ülkemize faydalı işler yapmak ve Türkiye Değişim Partisi’ni Balıkesir’de layığıyla temsil etmek.” dedi.

Genel Başkan Mustafa Sarıgül’ün  ve Kadın Kolları Genel Başkanı Kader Yeğit’in takdirlerini toplayan Balıkesir İl Teşkilatı, “Çare Sarıgül bunu çok iyi bilenlerdeniz. Ülkemiz ve partimiz için çalışmalarımıza azimle devam edeceğiz” diyerek ayrıldılar.

 

 

Haber Linki : https://www.nisahaber.com/tdp-balikesirden-ziyaret/

Add Your Comment