Geçtiğimiz günlerde Türkiye Değişim Partisi Balıkesir İl Başkanı Erkan Akman ve Balıkesir İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Filiz eşliğinde Balıkesir İl ve ilçe yöneticileri Ankara’da genel merkezi ziyaret ettiler. Balıkesir’de çalışmalarına başarılı bir şekilde devam eden ekip TDP Genel Başkanı Mustafa’nın Sarıgül’e, TDP Kadın Kolları Genel Başkanı Kader Yeğit’e ve genel merkez yöneticilerine çalışmalarından bahsettiler […]

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Değişim Partisi Balıkesir İl Başkanı Erkan Akman ve Balıkesir İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Filiz eşliğinde Balıkesir İl ve ilçe yöneticileri Ankara’da genel merkezi ziyaret ettiler.

Balıkesir’de çalışmalarına başarılı bir şekilde devam eden ekip TDP Genel Başkanı Mustafa’nın Sarıgül’e, TDP Kadın Kolları Genel Başkanı Kader Yeğit’e ve genel merkez yöneticilerine çalışmalarından bahsettiler . Türkiye Değişim Partisi’ni Balıkesir’de en iyi şekilde temsil etme gayreti içinde olduklarını söyleyen İl Başkanı Erkan Akman ;” Değişim rüzgarlarını Balıkesir’de estirmeye başladık. Azimle çalışmaya devam ediyoruz. Çalışa çalışa hep birlikte başaracağız” açıklamasında bulundu.

Balıkesir İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Filiz;” Değişim Kadınları’nın bir neferi olarak Balıkesir’de çalışmalarıma devam ediyorum. Amacımız ülkemize faydalı işler yapmak ve Türkiye Değişim Partisi’ni Balıkesir’de layığıyla temsil etmek.” dedi.

 

Haber Linki : https://www.guncelhaber16.com/turkiye-degisim-partisi-balikesir-il-teskilatindan-ankara-ziyareti/

Add Your Comment