Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün Malatya ziyareti sonrasında Genel Başkan yardımcıları Malatya çıkartması gerçekleşiyor.

TDP Malatya İl Başkanı Ali Karakuş’un verdiği bilgilere göre, 16.12.2022 (Yarın) Teşkilat Başkanı ve Genel Sekreter Teoman Mutlu, Kadın Politikaları Başkanı Kader Yiğit, Genel SaymanEsra Çiftçi bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Malatya’ya gelecek.

Yoğun bir proğram gerçekleştirecek olan heyet, 12.45’de partli il binasında basın toplantısı gerçekleştirecek. Pancar Koop, Ticaret Borsası ve Ticaret Sanayi Odasına ziyaretler gerçekleştirecek olan heyet, esnaf gezisinde de bulunacaklar.

TDP Malatya İl Başkanı Ali Karakuş, “Genel Başkanımızın ilimiz ziyaretleri çok olumlu geçmiş, hemen hemen her kesimden güzel tepkiler almıştık. Yarında Genel Başkan yardımcılarımızı ilimizde ağırlayacağız. Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün ilimize göstermiş olduğu teveccühten dolayı teşekkür ediyoruz. Yarın Genel Başkan Yardımcılarımız ile 12.45’de il binamızda basın toplantısı gerçekleştireceğiz. Akabinde bir dizi ziyaretlerimiz olacak. ” dedi.

 

TDP’den Malatya Çıkartması

Add Your Comment